Och nie! Zuyy rodkan popełnił błąd i się na czymś nie zna! Trzeba to zapisać złotymi nićmi w złotej księdze! Niestety, nie jestem ekspertem w każdej dziedzinie. A szkoda, bo wtedy gnoiłbym wszystkich po kolei PS: Wcale się nie zaczerwieniłem
Piękna