Witam mogl by mi ktos pomóc zrobic skrypt albo naprowadzic na droge a mianowicie.
Wybieramy z Select/option typ czyli : litry lub kg
i jak juz wybralismy to w nastepnym gdzie wybieramy iloscKod:<select name="typ"> <option value="">litry</option> <option value="">kg</option> </select>
mysle ze mnie rozumiecie jak nie to powiedzcie czego nie rozumiecie a ja to bardziej szczegulowo wytłumaczeKod:<select name="ilosc"> <option value="">1[jesli wybralismy kg to tu jest 'kg' a jesli litry to 'l']</option> <option value="">100[jesli wybralismy kg to tu jest 'kg' a jesli litry to 'l']</option> </select>z góry thx za pomoc


z góry thx za pomoc

Zakładki