Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: zmiana textu w option

  1. #1
    Zarejestrowany
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    98

    Domyślnie zmiana textu w option

    Witam mogl by mi ktos pomóc zrobic skrypt albo naprowadzic na droge a mianowicie.

    Wybieramy z Select/option typ czyli : litry lub kg
    Kod:
    <select name="typ"> 
    <option value="">litry</option> 
    <option value="">kg</option> 
    </select>
    i jak juz wybralismy to w nastepnym gdzie wybieramy ilosc
    Kod:
    <select name="ilosc"> 
    <option value="">1&#91;jesli wybralismy kg to tu jest 'kg' a jesli litry to 'l'&#93;</option> 
    <option value="">100&#91;jesli wybralismy kg to tu jest 'kg' a jesli litry to 'l'&#93;</option> 
    </select>
    mysle ze mnie rozumiecie jak nie to powiedzcie czego nie rozumiecie a ja to bardziej szczegulowo wytłumacze z góry thx za pomoc

  2. #2
    WAN
    WAN jest nieaktywny
    Grupa MmoCenter
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    976

    Domyślnie zmiana textu w option

    Poszukaj info na temat element.innerHTML Konkretnie to googlaj za innerHTML. Podobno rozwiazanie jest be, ale jest proste i skuteczne

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Option
    Przez Grajek w dziale PHP / MySql
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 05-04-2010, 00:17
  2. Odówie??enie strony po wybraniu pola select/option
    Przez kiddy w dziale Budowa gry via www
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 08-05-2009, 07:38
  3. Zmiana tła
    Przez macer w dziale Pytania dotyczące silnika Xnova
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 24-11-2008, 20:06
  4. Zmiana Tła
    Przez Mestru w dziale Pytania dotyczące silnika Xnova
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-07-2008, 19:18
  5. Zmiana tła.
    Przez ruben w dziale Pytania dotyczące silnika Xnova
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 25-06-2008, 21:10

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •