Witam. to mój layout zewn. pod vallheru do mojej gierki proszę o wasze opinie.
Zmieniłem nazwę gry na vallheru żeby nie było że reklama
![]()
Witam. to mój layout zewn. pod vallheru do mojej gierki proszę o wasze opinie.
Zmieniłem nazwę gry na vallheru żeby nie było że reklama
![]()
Jak pirewszy to nie jest tak źle
To tu jakieś tła przezroczyte, to panele, to obramowania do paneli to buttony Na czymś a nie wkomponowane we wszystko i logo na pierwszym miejscu
Dobrze kombinujesz, z czasem się nauczysz robić lepsze efekty oraz dobierać kolorystyke![]()
NIE POMAGAM NA GG, jeśeli zostaniesz zablokowany/a to nie miej do mnie pretensji. Zawsze lubię pogadać gdy mam na to czas. GG podaje jedynie do zgłaszania wszelkich problemów z forum jak i jego treści.
Na pierwszy rzut oka na starcie odpada logo - które powinno być podobne kolorystycznie do ramek. Następnie ten sam problem z przyciskami: Strona Główna, Rejestracja, Zasady, Forum, również powinny kolorystycznie pasować do reszty. To tyle z mojej strony.
Ogólnie jak na pierwszy raz jest ok![]()
Pozdro i powodzenia
Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)
Zakładki