Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Pierwszy layout zewn.

  1. #1
    Zarejestrowany Awatar tommix528
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    45

    Domyślnie Pierwszy layout zewn.

    Witam. to mój layout zewn. pod vallheru do mojej gierki proszę o wasze opinie.
    Zmieniłem nazwę gry na vallheru żeby nie było że reklama


  2. #2
    Optymista :) Awatar htmlxp
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,095

    Domyślnie

    Jak pirewszy to nie jest tak źle

    To tu jakieś tła przezroczyte, to panele, to obramowania do paneli to buttony Na czymś a nie wkomponowane we wszystko i logo na pierwszym miejscu

    Dobrze kombinujesz, z czasem się nauczysz robić lepsze efekty oraz dobierać kolorystyke
    NIE POMAGAM NA GG, jeśeli zostaniesz zablokowany/a to nie miej do mnie pretensji. Zawsze lubię pogadać gdy mam na to czas. GG podaje jedynie do zgłaszania wszelkich problemów z forum jak i jego treści.

  3. #3
    Zarejestrowany Awatar Polmisilth
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    228

    Domyślnie

    Na pierwszy rzut oka na starcie odpada logo - które powinno być podobne kolorystycznie do ramek. Następnie ten sam problem z przyciskami: Strona Główna, Rejestracja, Zasady, Forum, również powinny kolorystycznie pasować do reszty. To tyle z mojej strony.

    Ogólnie jak na pierwszy raz jest ok

    Pozdro i powodzenia

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Mój pierwszy lay w css :)
    Przez boosik01 w dziale Wasze prace
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 23-07-2010, 14:07
  2. mój pierwszy layout
    Przez Pomylony w dziale Wasze prace
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 17-05-2010, 12:47
  3. Dodac zewn. arkusz stylow w PHP
    Przez karmonek w dziale PHP / MySql
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 23-12-2009, 17:01
  4. Moj pierwszy layout dla mojej gry
    Przez Evan w dziale Wasze prace
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 02-01-2009, 17:56

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •