Witam, ostatnio z kilkoma znajomymi uzbroiliśmy się w founder packi do Albiona Online i po 2 tygodniach luźnego grania wyrok jest jeden - to będzie nasze następne MMO, w które będziemy grali "na poważnie". Jeżeli ktoś lubi rozbudowane, sandboxowe gry z otwartym pvp i rozbudowaną ekonomią opartą na graczach to powinien się tym tytułem zainteresować.

Ale wróćmy do tematu, nasza mała, ale zgrana gildia (Full Metal Rage) poszukuje nowych rekrutów zainteresowanych powyższym tytułem. Napisałem zainteresowanych, dlatego, że Albion jest obecnie w fazie beta i czeka nas jeszcze wipe, także na chwilę obecną nie ma sensu przesadnie grindować, a jedynie poznać pewne podstawy gry. Ten wątek ma na celu zebrać ludzi do gry, którzy są zdecydowani grać w Albiona dość regulanie po ostatecznym wipe'ie - na chwilę obecną gramy w powyższy tytuł raczej okazjonalnie, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby się trochę zapoznać przed finalnym startem gry, potestować różne mechaniki Albiona lub też pograć wspólnie w zupełnie inne gry.

Kogo szukamy:
- graczy dojrzałych, najlepiej w wieku 20+
- osób z luźnym podejściem do gry, które jednocześnie potrafią zachować pełnie skupienia, przy realizowaniu ważniejszych objective'ów w grze
- graczy z doświadczeniem w grach mmo z otwartym pvp i full lootem (Ultima, Darkfall, Mortal, Eve, Fonline, Life is Feudal, Wurm)

Kontakt:
- steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198012301269