-O grze


Dwa światy – fizyczny i astralny. Jeden kontynent. Wielka wojna. Po której stronie staniesz? A może będziesz dążył do przywrócenia równowagi pomiędzy skonfliktowanymi światami? Poznajcie Ether Fields, grę MMORPG osadzoną w realiach wzorowanych na wiekach średnich, tworzoną przez Black Eye Studios!
Ether Fields to projekt, za którym stoi grupa młodych pasjonatów wierzących, że w ramach gatunku MMO można jeszcze wiele zdziałać. Oprócz zaawansowanego silnika gry, gwarantującego oprawę graficzną i dźwiękową na światowym poziomie, proponujemy także wiele unikalnych rozwiązań w sferze samej mechaniki rozgrywki.

-Pomysł

Ether Fields nie stara się naśladować znanych i utytułowanych gier MMO. Zamiast tworzyć grę “taką samą, jak inne”, postanowiliśmy stworzyć “coś, czego jeszcze nie było”. Kroczymy własną ścieżką i jesteśmy dumni z każdego kolejnego kroku!
Wśród wielu pomysłów składających się na specyfikę rozgrywki Ether Fields, na pierwszym miejscy wymienić należy przede wszystkim system rozwoju postaci, zrywający z grindingiem. Proponujemy graczom innowacyjne rozwiązanie, które wypośrodkowuje satysfakcję płynącą z posiadania rozwiniętej postaci, z rozgrywką zawsze wymagającą pełnego zaangażowania.

-Cechy


Ether Fields to intuicyjny system walki zręcznościowej, który sprawi, że każda bitwa czy potyczka będzie wymagać pełnego zaangażowania i stosowania adekwatnej taktyki. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś zamiast wcielać się w postać wielkiego wojownika, stał się wszechmocnym magiem! Tylko od Ciebie zależy czy zostaniesz kupcem w jednym z miast położonych wzdłuż szlaków handlowych, łowcą przygód, który w pojedynkę zapuszcza się w leśne ostępy, a może pogromcą potworów, który wraz ze swoimi towarzyszami broni odważy się sięgnąć po skarby, na których legowisko uwił ziejący ogniem smok!
Zapraszamy do wspólnej podróży w świat Ether Fields! Czekają na Was niezapomniane przygody w ogromnym uniwersum, w którym każda decyzja ma swoje konsekwencje! Tylko… czy się odważycie?
Filmiki
http://www.youtube.com/watch?v=ZzIyHIohF18
http://www.youtube.com/watch?v=TFIGYqTEVpY
http://www.youtube.com/watch?v=jJ9ug_bx288


blog - http://www.ether-fields.blog.pl/
Strona - http://etherfields.com/
Informacje z warsztatów : http://www.gamedev.pl/projects.php?x=view&id=467
Więcej informacji znajdziesz na YouTube lub na Stronie tej gry.

Projekt jest na razie nie komercyjny tworzą go młodzi ludzie.
Czemu na razie nie komercyjny ? Jak wiadomo serwery nie chodzą na powietrze

To tyle. Twórcą gry jest mój wirtualny kolega :P