Właśnie jestem w trakcie pisania alternatywnego klienta do gier opartych o xnova.
Chociaż zastanawiam się czy jest sens. Piszcie tutaj co chcielibyście żebym dodał itp.
Screeny:
http://imageshack.us/g/99/zrzutekranu201204061614.png/
Działa:
-Logowanie
-Chat
Chętni do włączenia się do projektu pisać w tym temacie.


Odpowiedz z cytatem
ciekawe, jak to wygląda technicznie;D z drugiej strony kombinowanie, bo język ten nie jest natywnie obsługiwany, trzeba coś instalować dodatkowo.

Zakładki