Witam! Czy mógłby mi ktoś podać jakiś tutorial zrobienia skrypciku, który automatycznie generował by napisy na obrazku. Coś jak np. sygnaturki itp.
Witam! Czy mógłby mi ktoś podać jakiś tutorial zrobienia skrypciku, który automatycznie generował by napisy na obrazku. Coś jak np. sygnaturki itp.
Kod php:if(!isset($_POST['generuj']))
{
echo '<form method="post" action="#generuj">
<input type="text" name="napis" />
<input type="submit" name="generuj" value="Wygeneruj" />';
}
elseif(isset($_POST['generuj']))
{
header('Content-type: image/png');
$img = ImageCreate(300,100); #Tworzy obrazek
$kolor_bialy = ImageColorAllocate($img, 255, 255, 255);
$kolor_czarny = ImageColorAllocate($img, 0, 0, 0);
ImageFill($img, 0, 0, $kolor_bialy);
ImageString($img, 30, 15, 30, '.$_POST['napis'].', $kolor_czarny);
ImageCreateFromPNG($img);
ImageDestroy($img);
}
Parse error: syntax error, unexpected T_STRING in D:\AppServ\www\testsyg\syg.php on line 18
Linia 18:
ImageString($img, 30, 15, 30, '.$_POST['napis'].', $kolor_czarny);
Się trochę pomyliłem z '..'Kod php:ImageString($img, 30, 15, 30, $_POST['napis'], $kolor_czarny);
Obrazek "http://localhost/testsyg/syg.php#generuj" nie może zostać wyświetlony ponieważ zawiera błędy.
Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)
Zakładki