Dodawanie Gm'a i staty
Za pomocą MuEditor ver. 2.1
??ciągnij Edytor ver. 2.1
Rozpakowujmy i klikamy dwa razy na MuEditor
Ikonka wygląda właśnie tak :
Pokaże wam się takie okienko :
wpisujemy staty jakie chcemy mieć u mnie jest wszędzie na 32000 , zaznacz GameMaster ( jeśli chcesz dodać GM )
wybierz rasę , i kliknij OK
Gm i staty Zrobione
wybieramy konto np. u mnie nazywa się lol :P
sprawdzamy czy dane konto ma postać . Jeśli nie ma klikamy na tego + , moja akurat nie ma więc muszę zrobić
Pokaże wam się takie okienko :
wybieramy rasę , w name wpisz nick
ja wybrałem Magic Gladiator i nick Admin :P
i klikamy Add
dobra postać już mamy !
teraz wybieramy postać u mnie np. Admin
Klikamy na te E
pokaże wam się takie okienko :
wpisujemy staty , zaznaczamy Game Master ( o ile chcesz dodać GM )
Wybieramy rasę i klikamy Ok
Pokaże wam się takie okienko :
klikamy Tak
GM i Staty zrobione











NIE POMAGAM NA GG, jeśeli zostaniesz zablokowany/a to nie miej do mnie pretensji. Zawsze lubię pogadać gdy mam na to czas. GG podaje jedynie do zgłaszania wszelkich problemów z forum jak i jego treści.
Odpowiedz z cytatem
Zakładki