Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: Użytkownik

  1. #1
    Zasłużony Awatar Przemek91
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    251

    Exclamation Użytkownik

    Witam proszę nie robić dla tego użytkownika żadnej pracy graficznej czy też strony lub też pomagać w inny sposób !

    Kolega nie zapłacił za pracę , a następnie mnie zablokował na GG ! Widać oszust więc chciałem ostrzec innych użytkowników

    Dane :

    GG - 7361936
    Imię : Wiktor
    Użytkownik : Plane94

  2. #2
    Grupa MmoCenter Awatar aris
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    2,408

    Domyślnie

    to ten od MLMa?

  3. #3
    Zasłużony Awatar Przemek91
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    251

    Domyślnie

    niee to ten od School Games - gra oparta na grze

  4. #4
    mex
    mex jest nieaktywny
    Zarejestrowany
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,625

    Domyślnie

    poszperałem kto to taki więc jego dane:

    Wiek - rocznikowo 17lat.
    Kontakt:
    gg: 7361936
    email: wiktor_94@poczta.onet.pl
    nick na mmo - Wiktor

    http://www.mmocenter.pl/member.php?u=1110

    no proszę Przemek podał jego 2 konto na mmo Plane94

    a regulamin zabrania posiadanie 2 kont
    Zaplanuj swoją spontaniczność

    http://www.elmarco.pl/cms/pliki/flagi/flaga_polska.jpg

  5. #5
    Zasłużony Awatar Przemek91
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    251

    Domyślnie

    Dzięki mex za pomoc

  6. #6
    mex
    mex jest nieaktywny
    Zarejestrowany
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,625

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Przemek91 Zobacz posta
    Dzięki mex za pomoc
    a spoxik.. juz zglosilem do Harroslawowi ze posiada 2 konta
    Zaplanuj swoją spontaniczność

    http://www.elmarco.pl/cms/pliki/flagi/flaga_polska.jpg

  7. #7
    Zarejestrowany Awatar AntyErrorysta
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    557

    Domyślnie

    Ale on nie wchodzi od 29 maja?
    a multi to nie był od lipca 09?
    Pozwij go do sądu

    Sygnaturka w trakcie tworzenia!


  8. #8
    mex
    mex jest nieaktywny
    Zarejestrowany
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,625

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez AntyErrorysta Zobacz posta
    Ale on nie wchodzi od 29 maja?
    a multi to nie był od lipca 09?
    Pozwij go do sądu
    oj anty.. nie patrzylem kiedy to on byl na mmo :P pozatym moze miec jeszcze jedno konto
    a do Harroslawa napisalem bo z nim gadam :P
    Zaplanuj swoją spontaniczność

    http://www.elmarco.pl/cms/pliki/flagi/flaga_polska.jpg

  9. #9
    Grupa MmoCenter Awatar aris
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    2,408

    Domyślnie

    Pozwij go do sądu
    najpierw trzeba mieć chyba kasiorke na pozew ;D o

  10. #10
    Programista
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    776

    Domyślnie

    Chyba nie trzeba jak zgłosi się to na policję... ale zazwyczaj takie sprawy między zwykłymi szarymi obywatelami są załatwiane w ciągu paru chwil.

    A na przyszłość to wystaw fakturę lub jeśli nie masz jak to zrób system przelewu i specjalnego kodu - nie wiem, można kombinować różnie.
    Kod php:
    echo 'A kij wam w oko!'
    Każdą decyzję analizuje na podstawie tysięcy IF'ów i ELSE'ów. ... na zasadzie (if) obiecałem (then) dzwonię - nonsopedia, informatyk

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 15-06-2010, 21:38

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •