^ Wiem, bo inne fora są złe. ^^
Na tamtych forach zawsze można użyć znaków ascii zamiast [.
^ Wiem, bo inne fora są złe. ^^
Na tamtych forach zawsze można użyć znaków ascii zamiast [.
Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)
Zakładki