Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Generator logosów i buttonów

  1. #1
    Weteran Awatar LumiX
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    231

    Domyślnie Generator logosów i buttonów

    Kolejna bardzo fajna strona gdzie mozna sobie wygenerowac specjalny napis albo button.Na stronie dośc duzy zbór czcionek zeby dogodzic kazdemu.

    LINK: http://cooltext.com/

    Instrukcja: wchodzimy na strone,jeżeli chcemy zrobic jakis fajny napis to wybieramy jakis "logo style" klikajac na niego,nastepnie wpisujemy co chcemy i zmieniamy kolory,czcionki itp,tak samo z buttonami tylko ze trzeba wybrac zakładke "buttons"

    A oto przykładowe prace jakie mozna zrobic na tej stronie:

    LOGA:

    1.

    2.

    3.

    BUTONY:

    1.

    2.

    3.
    Ostatnio edytowane przez LumiX ; 14-08-2009 o 13:04

  2. #2
    Zarejestrowany Awatar ojej
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    92

    Domyślnie

    Ej ale gdzie stronka bo ja jakoś jej nie zauważyłem?
    Wirtuoz:
    |||||||||| = 52%
    http://cs-scooby.pl/ - Sieć serwerów Scooby

  3. #3
    Weteran Awatar LumiX
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    231

    Domyślnie

    No i masz,o najwazniejszym zapomniałem juz edytuje posta

  4. #4
    Zarejestrowany Awatar ojej
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    92

    Domyślnie

    Znam tą stronkę kolega mi o niej wspominał .
    A tu napisy 3D zobaczcie : http://www.3dtextmaker.com/image_editor.html
    Wirtuoz:
    |||||||||| = 52%
    http://cs-scooby.pl/ - Sieć serwerów Scooby

  5. #5
    Weteran Awatar LumiX
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    231

    Domyślnie

    Przyda sie

  6. #6
    Aktywny
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    866

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lumix93 Zobacz posta
    No i masz,o najwazniejszym zapomniałem juz edytuje posta
    lol, n1.

  7. #7
    Weteran Awatar LumiX
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    231

    Domyślnie


  8. #8

  9. #9
    Zarejestrowany Awatar ojej
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    92

    Domyślnie

    http://cooltext.com/ już był.
    Jak coś znajdę to dodam.
    Można też pobrać czcionki wrzucić na serwer i prosty skrypt.
    Wirtuoz:
    |||||||||| = 52%
    http://cs-scooby.pl/ - Sieć serwerów Scooby

  10. #10
    Zarejestrowany Awatar richcio
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    1,022

    Domyślnie

    Mało fajne te buttony :P

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Generator Meczów
    Przez Grajek w dziale Problemy przy tworzeniu własnej gry
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 29-06-2010, 03:03
  2. Generator Postaci
    Przez Azides w dziale Problemy przy tworzeniu własnej gry
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 26-06-2010, 15:58
  3. Vallheru v. 1.3 (beta) Usunięcie buttonów z 'czystego' silnika
    Przez Hell Scream w dziale Support Vallheru
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 19-09-2009, 18:24
  4. Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 14-08-2009, 14:20
  5. [HTML] Dodawanie za pomocą buttonów
    Przez mordeto w dziale HTML / CSS
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 12-01-2008, 19:25

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •