Kolejna bardzo fajna strona gdzie mozna sobie wygenerowac specjalny napis albo button.Na stronie dośc duzy zbór czcionek zeby dogodzic kazdemu.
LINK: http://cooltext.com/
Instrukcja: wchodzimy na strone,jeżeli chcemy zrobic jakis fajny napis to wybieramy jakis "logo style" klikajac na niego,nastepnie wpisujemy co chcemy i zmieniamy kolory,czcionki itp,tak samo z buttonami tylko ze trzeba wybrac zakładke "buttons"
A oto przykładowe prace jakie mozna zrobic na tej stronie:
LOGA:
1.
2.
3.
BUTONY:
1.
2.
3.![]()










juz edytuje posta


Zakładki