Witam Wszystkich!
Moje imiÄ™: Ja znam jak ktoż zna jÄ™zyki ¦ródziemia niech przetÅ‚umaczy nick.
Wiek: No cóż ja wiem, wy nie musicie.
Hobby: Fantazy, Sci-fi, książki, filmy, i oczywiżcie gry, interesuje się też trochę programistyką (c++, delphi, itp.)
Jestem osobą tajemniczą i nie lubię o sobie pisać.
Gratuluje znajomożci języka, mam na imię Michał




Zakładki