Tab Content
No Recent Activity

8 Wpisy w profilu

 1. Zobacz konwersację
  Radził bym ci sie trochę pohamować, nie uczyli cię kultury osobistej w domu ? Wiem że jesteśmy w internecie ale kultura to kultura... Nawet jak ktoś cię obraża ty też nie musisz bo to niepotrzebnie napędza... Prawo Hammurabiego dawno nie jest stosowane, a za większą oznaką dojrzałości jest to że wiesz kiedy przestać i pokulić ogon...
 2. Zobacz konwersację
  Kamil pohamuj się, jeżeli czujesz że rodkan cie obraził zachowaj to dla siebie będzie to bardziej dojrzałe zachowanie niż jakie teraz prezentujesz poziomem swoich wypowiedzi.
 3. Aha...i kto to mówi.Istne skończone dziecko dżungli
 4. Zobacz konwersację
  Przeczytaj ze zrozumieniem moją sygnaturkę. A potem idź popłacz w kącie, z dala od internetu. Świat będzie lepszy.
 5. Zobacz konwersację
  I ty się dziwisz że dostajesz ostrzeżenia jak wypowiadasz się w tematach sprzed 5 lat?
 6. Zobacz konwersację
  Witam, jeśli jest jakaś wątpliwość co to ostrzenia zapraszam na PW do kogoś z administracji lub moderatorów czyli, np. mnie.

  Pozdrawiam.
 7. Zobacz konwersację
  "15. Zabronione jest tzw. "nabijanie postów" (dodawanie do każdego wątku kilkudziesięciu wypowiedzi na godzinę o treści "Ok", "Aha", "Popieram" itp., mające na celu jedynie zwiększenie ilości postów na forum). Osoby notorycznie nabijające posty otrzymają od moderatorów ostrzeżenie." - aby nie było że się czepiam "od tak", skopiowane z regulaminu forum.
 8. Zobacz konwersację
  Nie dostałeś warna za kulturę, tylko za offtop i to rasowy. Teksty typu "smacznego" to ty możesz na CB robić, a nie w temacie, bo robi się syf. I może nikt nie chce ci pomóc, dlatego że nie przejawiasz jakiegoś myślenia tylko "na gotowe". Jeśli siedzisz na tym forum i myślisz sobie "wszystko mi pokażą, wszystko za mnie napiszą" to się nie powinieneś dziwić, że nikt ci nic nie pokaże i nikt za ciebie nic nie napisze...
Pokazuje wiadomości od 1 do 8 z 8
Informacje o kamilxd

Podstawowe informacje

Sygnatura


Zawsze pozytywnie nastawiony

Statystyki


Wszystkich postów
Wszystkich postów
72
Postów dziennie
0.03
Wpisy w profilu
Wszystkich
8
Najwięcej
25-04-2013 15:05
Ogólne informacje
Ostatnio aktywny
06-12-2014 14:41
Dołączył
17-03-2013
Osoby polecone
0