Forum MMO - Polskie Centrum gier MMO FAQ

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz objaśnienie działania forum. Użyj poniższych linków lub wyszukiwarki, aby znaleźć dokładnie to, co Cię interesuje.

Podstawowe informacje o działaniu forum

Cechy profilu użytkownika

Czytanie i pisanie wiadomości

Dodawanie plików do forumowej Pobieralni

Mało obszerny poradnik dodawania plików do Downloadu z obrazkami dla tych mniej czytających. Jak dodać plik do naszego forumowego Downloadu? Jest to szalenie trudne, wymaga od nas znajomości fizyki kwantowej i jądrowej, posiadania wiedzy nt. obcych form życia i przyjaźnienia się przynajmniej z jednym z fizyków z N.A.S.A. A teraz na poważnie, zacznijmy:

Uwaga: Przed dodaniem pliku, warto go spakować w winrarze i dodać hasło - "www.mmocenter.pl" w tym celu w winrarze przechodzimy przy pakowaniu do zakładki "zaawansowane" i tam ustawiamy hasło. Można jeszcze dodać komentarz w zakładce "komentarz", choć nie jest to obowiązkowe - "Plik pobrano z największego w polsce downloadu gier MMO na Polskim Centrum Gier MMO
www.mmocenter.pl
"1. Klikamy na odnośnik "Pobieralnia", z menu pod logiem forum.2. Następnie, z kategorii downloadu wybieramy interesującą nas kategorie do której chcemy dodać plik, pamiętając żeby starannie ją wybrać wraz z pod kategorią, ponieważ administracja nie ma czasu na przenoszenie wszystkich plików do właściwych kategorii.3. Gdy wybraliśmy kategorię, klikamy na "Dodaj nowy plik", identycznie postępujemy w przypadku wybrania pod kategorii. W moim przypadku jest to kategoria "Pliki serwerowe" bez wybranej pod kategorii.4. Zaczynamy dodawanie swojego pliku do downloadu. Napiszę co należy wpisać w poszczególnych polach:
"Nazwa pliku" - Dokładna nazwa dodawanego pliku, skryptu, etc.;
"Autor" - Autor pliku, skryptu, etc.
Pod autorem mamy miejsce na opis pliku, ew. hasło.
"Kategorie" - Mamy możliwość ostatecznie zmienić kategorie pliku który dodajemy, jeśli zajdzie taka potrzeba.
"Wgraj plik" - Jeśli wrzucamy plik ze swojego komputera, używamy tego formularza.
"Link do pliku" - Jeśli mamy już gdzieś nasz plik, wystarczy że podamy jego dokładny adres, nie będzie wtedy konieczności uploadu z naszego komputera
"Dla plików podlinkowanych, podaj rozmiar pliku w bajtach" Czyli po prostu rozmiar pliku, liczony w bajtach. (1024 bajty = 1 kilobajt, 1024 kilobajty = 1 megabajt)5. Po poprawnym dodaniu pliku ujrzymy komunikat "File Successfully Added", co oznacza że nasz plik został poprawnie dodany do forumowego downloadu. I to wszystko, od teraz każdy może ściągnąć pliczek.

Szukaj w FAQ

Zaznacz tę opcję, jeśli chcesz szukać zarówno w treści, jak i w tytułach FAQ.

Wybierz opcję, aby ustalić jak wyszukiwać podane słowa. 'Dowolne słowa' zwróci najwięcej wyników ale słabo związanych, a 'Całe zwroty' zwróci tylko wyniki zawierające dokładnie to, co podałeś.