"Gangsterzy to polska gra browserowa, w której wcielasz się we współczesnego mafiozo. Burdele, dziwki, narkotyki, dilerzy oraz krwawe wojny gangów to codzienność w tym świecie. Twoim zadaniem jest zdobycie jak największego szacunku wśród innych graczy bez względu na konsekwencje wykonanych czynów. Pokaż wszystkim, że jesteś najlepszy! Czy jesteś wystarczająco twardy, by dołączyć do grona kryminalistów?"

Taki oto właśnie tekst opisuje grę na naszym oficjalnym FanPage'u, a gra z dnia na dzień nabiera coraz więcej kolorów. Zatem czego brakuje nam do pełnej palety barw? Przedewszystkim czekamy, aż nasz grafik przyśle grafikę a programista zrobi ostatnie poprawki. Wystartować moglibyśmy nawet już za tydzień, jednak chcemy aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Gdy tylko grafika będzie kompletna ruszymy z masą testów mechanizmów. A co za tym idzie każdy z Was kto się zgłosi do testów ma szansę przetestować grę jeszcze przed premierą. Jeżeli czujecie, że taka gra to Wasze klimaty wspomnę na czym ona będzie polegać.

Rejestrując się otrzymujemy dzielnicę w jednym z 18 miast w Polsce. Naszym celem jest pokaznie innym pseudo gangsterom kto tu rządzi. W każdej dzielnicy możemy budować domy publiczne a w nich zatrudniać panienki, które pracują na nasze szwajcarskie konto. Możemy także budować fabrykę amfetaminy czy plantację marihuany, gdzie to zatrudnieni przez nas dilerzy rozprowadzają towar po mieście. Jednak żaden gangster sam nie obroni swojej dzielnicy, dlatego możemy zatrudniać "ziomków" którzy tylko czekają na nasze rozkazy. Bronienie, plądrowanie czy przejmowanie dzielnic to dla nich chleb codzienny. Możesz także zaprosić kolegów do gry i stworzyć własny gang, gdzie na jego nazwę panienkom będą uginały się nogi a najtwardsi gangsterzy będą kiwać głową z szacunkiem. Chcesz tego? Czujesz się twardy i silny psychicznie?

Zajrzyj na nasze forum, zobacz co nowego nasz Zespół wymyślił. A może masz doskonały pomysł, który doda kolejnych barw rozgrywce? Nie czekaj!
Forum gangsterzy.com.pl

Korzystasz z FaceBook'a? Już dzisiaj możesz nas polubić i polecić znajomym. Pamiętaj czym więcej osób, tym bardziej możesz się wykazać. I like it!
Gangsterzy.com.pl na FaceBooku

Chcesz zobaczyć co nasz grafik wymyślił? Zajrzyj na naszą stronę tytułową.
Strona tytułowa