Zobacz wyniki ankiety: U??ytkownikiem roku 2007 jest :

Głosujących
12. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • fensz

    1 8.33%
  • VegetaZen

    0 0%
  • Geralt

    7 58.33%
  • prodol

    4 33.33%
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Wątek: U??ytkownik roku 2007

  1. #1
    Zarejestrowany
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    168

    Domyślnie Użytkownik roku 2007

    Na kogo byżcie stawiali i dlaczego ?? :-D
    (sporządziłem liste kandydatów patrząc na całokształt jakie admini dzieki nim dostawali w minionym roku)

  2. #2
    Zarejestrowany Awatar piraci
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    534

    Domyślnie Użytkownik roku 2007

    A mnie czemu tam nie ma? :-D
    I drugie ważniejsze pytanie:
    A czemu ty tam jesteż? :lol:
    I trzecie najważniejsze:
    Pytałeż się adminów o zgodę i wybór kandydatów?

  3. #3
    Zarejestrowany
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    168

    Domyślnie Użytkownik roku 2007

    Nie, za co przepraszam. a Vielty do ankiety nie dawałem bo nie jest użytkownikiem (czymż ponad)[nie wiem skad sie tam wziął]

    Ja jestem gdyż czężć moich wypowiedzi mogła być dołująca (np. o tym jaka gra sie dobrze sprzedaje)(-podobnie jak wszystkich innych kandydatów)

  4. #4
    Zarejestrowany
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    1,255

    Domyślnie Użytkownik roku 2007

    (no ja się dodałem!) Moderator to też użytkownik forum tbfh. Fensz? Napisał kilka żałosnych postów, wybacz. Sądzę, że temat będzie trzeba zamknąć i po pogadaniu z adminami otworzyć od nowa na innych zasadach. Co też czynię.

  5. #5
    Optymista :) Awatar htmlxp
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,095

    Domyślnie Użytkownik roku 2007

    I trzecie najważniejsze:
    Pytałeż się adminów o zgodę i wybór kandydatów?
    Nie, za co przepraszam.
    VegetaZen, daj spokój, tu są rozmowy o czym się tylko chce wiec robić ankiet możesz do woli itp.


    A mnie czemu tam nie ma?
    (no ja się dodałem!)
    Wyraźnie pisze że dla UZYTKOWNIKOW nie moderatorow. Chcecie to zróbcie własna.

    Co do oddania głosu to ja stawiam na prodola bo coż mi się w pamięci zapisał.
    NIE POMAGAM NA GG, jeśeli zostaniesz zablokowany/a to nie miej do mnie pretensji. Zawsze lubię pogadać gdy mam na to czas. GG podaje jedynie do zgłaszania wszelkich problemów z forum jak i jego treści.

  6. #6
    Zarejestrowany
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    1,255

    Domyślnie Użytkownik roku 2007

    Oddałem głos na prodola, gdyż ze wszystkich wymienionych w ankiecie osób był osoba chyba najbardziej profesjonalną. Ciekawe czemu zabrakło np. Kasyxa.

  7. #7
    Zarejestrowany
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    450

    Domyślnie Użytkownik roku 2007

    jak wybieracie najlepszego użytkownika to dawajcie tam wszystkich. Admin, mod czy członek innej grupy to też UŻYTKOWNIK forum tylko o większych prawach.

    @Vielta
    Dzięki za wsparcie hehe ;p
    Ale wiesz nie miałbym zbyt dużego powodzenia. Spora czężć użytkowników tego forum to osoby którym dożć "mocno" dałem do zrozumienia że pojęcia nie mają o tworzeniu gier via www, więc raczej na mnie nie zagłosują :mrgreen:
    Pierniki górą!

  8. #8
    Zarejestrowany
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    168

    Domyślnie Użytkownik roku 2007

    Dać wszystkich to też jest niezła myżl. Tak z 500 opcji wyboru <hmmm>.... ta tylko na monitorku 800x600 by sie troche duzo przewijało :-D

  9. #9
    Zarejestrowany
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    450

    Domyślnie Użytkownik roku 2007

    mówię o wszystkich ale znaczących Choć to pojęcie względne, bo każdy się za znaczącego może uznać
    Pierniki górą!

  10. #10
    Zarejestrowany
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    1,255

    Domyślnie Użytkownik roku 2007

    Ale po co robić ankietę? Lepiej by było gdyby po prostu ludzie się wpisywali kto i za co.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Kubiec(ov) - O sobie po roku :D
    Przez Kubiecov w dziale Przedstaw się
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 11-08-2009, 19:54
  2. [Php] Jak dowiedzieć się co wpisał u??ytkownik?
    Przez Flips w dziale PHP / MySql
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2008, 19:20
  3. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 17-01-2008, 11:06

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •