Witam. Niedługo matura, muszę zrobić prezentacje maturalną (dla siostry). Polega na tym, że trzeba wyciąć odpowiedni urywek filmu trwający np. 2 minuty. I tu problem. Mam cały film w AVI i chciałbym wyciąć z niego jedną scenę trwającą 2 minuty. Próbowałem nagrać to CamStudio i innymi lecz po odtworzeniu nie ma obrazu filmu. Znacie jakiś program który szybko utworzy mi klatki i żebym mógł sobie wybrać albo jakiś sposób na to aby wyciąćProszę o pomoc bo już nie mam sam pomysłów. Nie mówcie mi o Movie Marker Windowsowym bo tam czas klatkowania 2 godziny
Proszę o szybką i efektowną pomoc!![]()


Proszę o pomoc bo już nie mam sam pomysłów. Nie mówcie mi o Movie Marker Windowsowym bo tam czas klatkowania 2 godziny 

NIE POMAGAM NA GG, jeśeli zostaniesz zablokowany/a to nie miej do mnie pretensji. Zawsze lubię pogadać gdy mam na to czas. GG podaje jedynie do zgłaszania wszelkich problemów z forum jak i jego treści.
Cały film by się klatkował około 2 godzin a zrobiłem po prostu tak, że usiadłem przed kompem ta scena była może w 30 minucie i gdy zobaczyłem te klatki z tą sceną to zatrzymałem proces klatkowania 
Zakładki