Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Nagranie sceny filmu - Problem.

  1. #1
    Zarejestrowany Awatar FresH
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    69

    Domyślnie Nagranie sceny filmu - Problem.

    Witam. Niedługo matura, muszę zrobić prezentacje maturalną (dla siostry). Polega na tym, że trzeba wyciąć odpowiedni urywek filmu trwający np. 2 minuty. I tu problem. Mam cały film w AVI i chciałbym wyciąć z niego jedną scenę trwającą 2 minuty. Próbowałem nagrać to CamStudio i innymi lecz po odtworzeniu nie ma obrazu filmu. Znacie jakiś program który szybko utworzy mi klatki i żebym mógł sobie wybrać albo jakiś sposób na to aby wyciąć Proszę o pomoc bo już nie mam sam pomysłów. Nie mówcie mi o Movie Marker Windowsowym bo tam czas klatkowania 2 godziny

    Proszę o szybką i efektowną pomoc!

  2. #2
    Grupa MmoCenter Awatar Kiri
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    1,741

    Domyślnie

    VirtualDub
    Sio, nie pomagam via PM !



  3. #3
    Optymista :) Awatar htmlxp
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,095
    NIE POMAGAM NA GG, jeśeli zostaniesz zablokowany/a to nie miej do mnie pretensji. Zawsze lubię pogadać gdy mam na to czas. GG podaje jedynie do zgłaszania wszelkich problemów z forum jak i jego treści.

  4. #4
    Zarejestrowany Awatar FresH
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    69

    Domyślnie

    Dziękuję wam za odpowiedzi, za pomoc... Teraz już będę wiedział Jednak użyłem Movie Marker i się zrobiło

  5. #5
    Zasłużony Awatar sazian
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,721

    Domyślnie

    wcześnie się za to zabierasz

  6. #6
    Optymista :) Awatar htmlxp
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,095

    Domyślnie

    dokladnie
    NIE POMAGAM NA GG, jeśeli zostaniesz zablokowany/a to nie miej do mnie pretensji. Zawsze lubię pogadać gdy mam na to czas. GG podaje jedynie do zgłaszania wszelkich problemów z forum jak i jego treści.

  7. #7
    Zarejestrowany Awatar FresH
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    69

    Domyślnie

    heh... No tak Cały film by się klatkował około 2 godzin a zrobiłem po prostu tak, że usiadłem przed kompem ta scena była może w 30 minucie i gdy zobaczyłem te klatki z tą sceną to zatrzymałem proces klatkowania

  8. #8
    Zasłużony Awatar sazian
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,721

    Domyślnie

    chodziło mi o to ze już się matury zaczynają a ty dopiero materiały przygotowujesz

  9. #9
    Zarejestrowany Awatar FresH
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    69

    Domyślnie

    siostra nie obejrzała do tego czasu filmu i cóż ja tylko czekałem aż go obejrzy Dobrze koniec tematu bo się robi niepotrzebne śmietnisko

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Ocena filmu. Jak?
    Przez maciek012 w dziale Problemy przy tworzeniu własnej gry
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 18-01-2010, 19:08

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •