To co podał TheSxW to nie błędy, tylko powiadomienia PHP, między innymi o niezdefiniowanych zmiennych lub indeksach - jako że PHP nie jest językiem silnie typowany i umożliwia używanie niezadeklarowanych zmiennych, takie działanie nie jest błędem, ale raczej kiepską praktyką programistyczną.
Obecnie obejście ich wyświetlania to wyrzucenie błędów E_NOTICE z konfiguracji PHP (o ile dobrze pamiętam, można to również zrobić przez funkcję ini_set), ale już zaczynam pracować nad bezpośrednim ich usunięciem (bo wiem, że być ich nie powinno).
Przy okazji, TheSxW, widzę że masz swój serwer "ogame" (chyba że przez chwilę miałeś w sygnaturce reklamę cudzego serwera, wtedy.. nieważne), a tak prostych komunikatów nie potrafisz wyłączyć? Słabo to o twoich umiejętnościach zarządzania serwerem PHP świadczy.
Zakładki