Oddaje do oceny:
![]()
Oddaje do oceny:
![]()
Sygnaturka
NIE POMAGAM NA GG i PW!*
*od każdej reguły są wyjątki, tzn gdy będę miał dobry dzień, wolny czas i nie będziecie natrętni chętnie mogę popisać na temat gier via www.
Zaokrąglij rogi które wystają (artykuły, logowanie, statystyki).
Napis "Jeździć każdy może" powinien być tytułem strony, tak więc lepiej tam dać zwykły tekst, a nie grafikę. W Top Menu wyrazy są za duże, najlepiej zrób żeby po wskazaniu myszką zmieniały kolor. Radziłbym zmienić kolor na bardziej energiczny, a tej szarości jak najmiej.
Nie piszę tak, bo layout mi się nie podoba, lecz żeby ci napisać co poprawić. Ten design nie jest zły, ale jak go poprawisz może być fajny ;D
PS: W jakim programie robisz?
Co sądzę?
Layout według mnie nie oddaje klimatu samochodowego, kolor nie pasuje do tego typu klimatu.
Layout jest prosty nie ma żadnych bajerków...
Proponuję?
Zmienić czcionkę, ponieważ jest zbyt prosta,
Zaokrąglić Panele "Logowanie, Statystyki, News"
Zmienić kolory coś pod czerń..
Ocena: 3/10
Się nie znacie, mi się podoba, tylko te newsy jakoś uciekają od paneli jak by się bały![]()
Notatnik nie jest przeznaczony do programowania!
Jak sama nazwa wskazuje, jest on do trzymania notatek.
Jutro w wolnym czasie coś poprawię
Dzięki wszystkim
Kubiecov: PhotoShop
EDIT:
Taka mała przeróbka:
----------------------
- To co ma być nieczytelna? Sam pomyśl...Zmienić czcionkę, ponieważ jest zbyt prosta
- Bardzo lubię szary...Zmienić kolory coś pod czerń..
- Po co bajerki;>?Layout jest prosty nie ma żadnych bajerków...
- Jaki kolor oddaje klimat? Czerń? No weź przestań...Layout według mnie nie oddaje klimatu samochodowego, kolor nie pasuje do tego typu klimatu.
Ostatnio edytowane przez Dix ; 02-01-2010 o 22:37
Sygnaturka
NIE POMAGAM NA GG i PW!*
*od każdej reguły są wyjątki, tzn gdy będę miał dobry dzień, wolny czas i nie będziecie natrętni chętnie mogę popisać na temat gier via www.
Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)
Zakładki