Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Kolejny lay - Gra samochodowa

  1. #1
    Dix
    Dix jest nieaktywny
    Zarejestrowany
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    684

    Domyślnie Kolejny lay - Gra samochodowa

    Oddaje do oceny:
    Sygnaturka

    NIE POMAGAM NA GG i PW!*
    *od każdej reguły są wyjątki, tzn gdy będę miał dobry dzień, wolny czas i nie będziecie natrętni chętnie mogę popisać na temat gier via www.

  2. #2
    Zarejestrowany Awatar Kubiecov
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    495

    Domyślnie

    Zaokrąglij rogi które wystają (artykuły, logowanie, statystyki).
    Napis "Jeździć każdy może" powinien być tytułem strony, tak więc lepiej tam dać zwykły tekst, a nie grafikę. W Top Menu wyrazy są za duże, najlepiej zrób żeby po wskazaniu myszką zmieniały kolor. Radziłbym zmienić kolor na bardziej energiczny, a tej szarości jak najmiej.
    Nie piszę tak, bo layout mi się nie podoba, lecz żeby ci napisać co poprawić. Ten design nie jest zły, ale jak go poprawisz może być fajny ;D

    PS: W jakim programie robisz?

  3. #3
    Zarejestrowany Awatar Grajek
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    955

    Domyślnie

    Co sądzę?
    Layout według mnie nie oddaje klimatu samochodowego, kolor nie pasuje do tego typu klimatu.
    Layout jest prosty nie ma żadnych bajerków...
    Proponuję?
    Zmienić czcionkę, ponieważ jest zbyt prosta,
    Zaokrąglić Panele "Logowanie, Statystyki, News"
    Zmienić kolory coś pod czerń..
    Ocena: 3/10

  4. #4
    Zarejestrowany Awatar Imperator_Edi
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    614

    Domyślnie

    Się nie znacie, mi się podoba, tylko te newsy jakoś uciekają od paneli jak by się bały
    Notatnik nie jest przeznaczony do programowania!
    Jak sama nazwa wskazuje, jest on do trzymania notatek.

  5. #5
    Dix
    Dix jest nieaktywny
    Zarejestrowany
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    684

    Domyślnie

    Jutro w wolnym czasie coś poprawię
    Dzięki wszystkim
    Kubiecov: PhotoShop

    EDIT:
    Taka mała przeróbka:


    ----------------------

    Zmienić czcionkę, ponieważ jest zbyt prosta
    - To co ma być nieczytelna? Sam pomyśl...
    Zmienić kolory coś pod czerń..
    - Bardzo lubię szary...
    Layout jest prosty nie ma żadnych bajerków...
    - Po co bajerki;>?
    Layout według mnie nie oddaje klimatu samochodowego, kolor nie pasuje do tego typu klimatu.
    - Jaki kolor oddaje klimat? Czerń? No weź przestań...
    Ostatnio edytowane przez Dix ; 02-01-2010 o 22:37
    Sygnaturka

    NIE POMAGAM NA GG i PW!*
    *od każdej reguły są wyjątki, tzn gdy będę miał dobry dzień, wolny czas i nie będziecie natrętni chętnie mogę popisać na temat gier via www.

  6. #6
    Weteran Awatar LumiX
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    231

    Domyślnie


Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Gra samochodowa layout proszę o ocenę
    Przez Programista w dziale Wasze prace
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 28-05-2010, 16:39
  2. Kolejny Błąd
    Przez Baston w dziale Problemy przy tworzeniu własnej gry
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 25-12-2009, 13:37
  3. Kolejny kłopot z rejestracją...
    Przez html w dziale Gamers Fusion
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 22-12-2009, 16:48
  4. Kolejny projekt
    Przez LumiX w dziale Wasze prace
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10-08-2009, 20:31
  5. Kolejny lay.
    Przez Xca w dziale Wasze prace
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 11-03-2008, 18:12

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •