Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Ocena filmu. Jak?

  1. #11
    Zbanowany
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    892

    Domyślnie

    Będziecie teraz mieli do mnie pretensje o to, że moja mama musiała wyjechać do Anglii kilka lat temu i też z nią musiałem jechać? Dobra problem rozwiązany prosze zamknąć...

  2. #12
    Zarejestrowany
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    523

    Domyślnie

    //maciek przecież to przez ciebie musieliście wyjechać ;p

  3. #13
    Zbanowany
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    892

    Domyślnie

    Mniejsza o to. Chyba to moja sprawa dlaczego wyjechałem a nie całego forum.

  4. #14
    Zasłużony Awatar sazian
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,721

    Domyślnie

    to że nie mieszkasz w polce nie oznacza że nie musisz się uczyć podstaw matematyki
    i gratulacje z okazji uzyskanie 666 postów

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Ocena Strony
    Przez ekiso w dziale Silniki sportowe / wyścigowe gier via www / bmmo
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 15-06-2010, 13:50
  2. Gra samochodowa layout proszę o ocenę
    Przez Programista w dziale Wasze prace
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 28-05-2010, 16:39
  3. Wycena ocena i szanse:)
    Przez Ocena Wycena i szansa :) w dziale Pytania dotyczące silnika Xnova
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 17-01-2010, 13:15
  4. Nagranie sceny filmu - Problem.
    Przez FresH w dziale Kosz
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 01-05-2009, 06:20
  5. System logowania i rejestracji - ocena
    Przez morawcik89 w dziale Budowa gry via www
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 06-05-2008, 17:59

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •