Hej! Mam zamiar stworzenia własnej gry viaWWW, ale nie wiem jakich użyć języków.Może ktoś wie jakie języki trzeba i gdzie znaleźć "samouczki". Z góry dzięki.
![]()
Hej! Mam zamiar stworzenia własnej gry viaWWW, ale nie wiem jakich użyć języków.Może ktoś wie jakie języki trzeba i gdzie znaleźć "samouczki". Z góry dzięki.
![]()
Upadłem... Autentycznie, spadłem z krzesła na ziemie... A myślałem ze się nie doczekam takich pytań...
PHP
MySQL
HTML/CSS (bezwzględnie)
opcjonalnie JS/Ajax
Ja poprostu mam zamiar nauczenia sie czegoś w tym życiu! Bardzo byłbym wdzięczny gdyby ktoś podał mi stronę z kursami do tych języków.
Heh.. Wchodzac w temat myślałem że chcesz stworzyć gre z kilkoma językami (pl,eng..)![]()
Kursy php:
http://www.google.pl/search?client=o...utf-8&oe=utf-8 :-)
Kursy html:
http://www.google.pl/search?client=o...utf-8&oe=utf-8 :-)
Kursy mysql:
http://www.google.pl/search?client=o...utf-8&oe=utf-8 :-)
Powrót z zaświatów ? ; )
maxsiu ja pomyslalem to samo ;D
jak znasz angielski http://php.net/manual/pl/index.php to to jest idealne ;]
to ejst w miare takie sensowne
http://webhosting.pl/Kurs.PHP..Wstep...yku.skryptowym
Polecam kupić książkę jak jużto ciebie bardzo interesuje.
PS: Różne języki najlepiej robić na Smarty.
Polecam PHP Vademecum Profesjonalisty.
Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)
Zakładki