Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Języki

  1. #1
    Zarejestrowany Awatar bolan5
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    12

    Exclamation Języki

    Hej! Mam zamiar stworzenia własnej gry viaWWW, ale nie wiem jakich użyć języków. Może ktoś wie jakie języki trzeba i gdzie znaleźć "samouczki". Z góry dzięki.

  2. #2
    Pesymista :( Awatar Harrocan
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    1,663

    Domyślnie

    Upadłem... Autentycznie, spadłem z krzesła na ziemie... A myślałem ze się nie doczekam takich pytań...
    PHP
    MySQL
    HTML/CSS (bezwzględnie)
    opcjonalnie JS/Ajax

  3. #3
    Zarejestrowany Awatar bolan5
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    12

    Domyślnie

    Ja poprostu mam zamiar nauczenia sie czegoś w tym życiu! Bardzo byłbym wdzięczny gdyby ktoś podał mi stronę z kursami do tych języków.

  4. #4
    Zbanowany
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    892

    Domyślnie

    kurshtml.boo.pl

  5. #5
    Programista
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    346

    Domyślnie

    Heh.. Wchodzac w temat myślałem że chcesz stworzyć gre z kilkoma językami (pl,eng..)

    Kursy php:
    http://www.google.pl/search?client=o...utf-8&oe=utf-8 :-)
    Kursy html:
    http://www.google.pl/search?client=o...utf-8&oe=utf-8 :-)
    Kursy mysql:
    http://www.google.pl/search?client=o...utf-8&oe=utf-8 :-)
    Powrót z zaświatów ? ; )

  6. #6
    Grupa MmoCenter Awatar aris
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    2,408

    Domyślnie

    maxsiu ja pomyslalem to samo ;D

    jak znasz angielski http://php.net/manual/pl/index.php to to jest idealne ;]

    to ejst w miare takie sensowne
    http://webhosting.pl/Kurs.PHP..Wstep...yku.skryptowym

  7. #7
    Zarejestrowany Awatar Kubiecov
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    495

    Domyślnie

    Polecam kupić książkę jak jużto ciebie bardzo interesuje.

    PS: Różne języki najlepiej robić na Smarty.

  8. #8
    Zarejestrowany Awatar bolan5
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    12

    Domyślnie

    Wielkie wam dzięki

  9. #9
    Zarejestrowany
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    258

    Domyślnie

    Polecam PHP Vademecum Profesjonalisty.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Języki w których piszecie gry
    Przez kivio w dziale Budowa gry via www
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 26-08-2010, 10:23
  2. Jakie języki
    Przez cisse w dziale The Duliga
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 30-03-2008, 15:52

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •