Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Tutoriale?

  1. #1
    hub
    hub jest nieaktywny
    Zarejestrowany
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    85

    Domyślnie Tutoriale?

    Nie wiedziałem czy pisać tu czy w dziale Tutoriale (Grafika), ale tutaj jest miejsce na propozycje do całego forum, więc napiszę, że przydałyby się może jakież Tutki dla Photoshopa może...wszyscy graficy tworzą tylko w Gimpie czy co?

  2. #2
    Zarejestrowany Awatar richcio
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    1,022

    Domyślnie Tutoriale?

    są tutki do photoshopa moje i gloina przeciez ;p

  3. #3
    hub
    hub jest nieaktywny
    Zarejestrowany
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    85

    Domyślnie Tutoriale?

    A no rzeczywiżcie...ale skromne te tutoriale, mam na myżli, że tak za wiele to one mi nie wnoszą przydałoby się więcej ;D np. jak tworzyć budynki :P bo czegoż takiego potrzebuję do swojej gry

  4. #4
    Zarejestrowany
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    249

    Domyślnie Tutoriale?

    se namaluj niby jak ma ktoż zrobić tutoriala na tworzenie budynków

  5. #5
    Zarejestrowany
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    1,255

    Domyślnie Tutoriale?

    CLAy, pixelarty. Bardzo prosto napisać tutorial tworzenia budowli w pixelarcie

  6. #6
    hub
    hub jest nieaktywny
    Zarejestrowany
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    85

    Domyślnie Tutoriale?

    Cytat Zamieszczone przez CLAy
    se namaluj niby jak ma ktoż zrobić tutoriala na tworzenie budynków
    W takim razie jak napisać tutoriala o rysowaniu planety? Se niech ktoż namaluje i ma
    http://img253.imageshack.us/img253/1...utorialpm2.png

    Cytat Zamieszczone przez Vielta
    CLAy, pixelarty. Bardzo prosto napisać tutorial tworzenia budowli w pixelarcie
    Ooo włażnie, brakowało mi tego słowa. Teraz może łatwiej będzie znaleźć coż w necie i potem "se namaluje" budynki

  7. #7
    Zarejestrowany
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    249

    Domyślnie Tutoriale?

    Cytat Zamieszczone przez hub
    W takim razie jak napisać tutoriala o rysowaniu planety? Se niech ktoż namaluje i ma
    http://img253.imageshack.us/img253/1...utorialpm2.png
    planeta ma okreżlony kształt nie tak jak budynki, budynków nie namalujesz przy pomocy kilku filtrów

    Pixelarty to jest inna bajka

  8. #8
    Zarejestrowany
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    806

    Domyślnie Tutoriale?

    hub, chcesz to do PS podam pare linkow z tutorialami (a raczej stronami z nimi) ale wierz mi- nie dostaniesz tam przepisu pt 'jak zrobic kuznie'. Tu jest pixelart, szkic i kolorowanka lub programy 3d (polecam bryce 3d- fajny programik calkiem)

  9. #9
    Zarejestrowany Awatar richcio
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    1,022

    Domyślnie Tutoriale?

    Gloin Eldring, gdzie "tu" ? ?

  10. #10
    hub
    hub jest nieaktywny
    Zarejestrowany
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    85

    Domyślnie Tutoriale?

    Gloin Eldring, hehe nie szukam kursu krok-po-kroku, jak zrobić okreżlony budynek, tylko chciałem zrobić sobie ogólny zarys tej techniki.
    Przerobiłem jeden mini-kurs, gdzie pokazane były podstawy, poczytałem inny - bardziej rozbudowany i proszę:

    Te małe na górze to przerobienie kursu.
    Ten budynek niżej to mój twór to wcale nie jest takie trudne...wystarczy napatrzeć się na skomplikowane projekty w internecie i stamtąd czerpać inspirację

    Poza tym, co myżlicie o wykorzystaniu grafiki w tym stylu w grze internetowej? Przyznam, że nie widziałem żadnej gry przeglądarkowej z grafiką PixelArt a robi fajny efekt przy skomplikowanych rysunkach

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Tutoriale do Gimpa
    Przez MasmiX w dziale Tutoriale
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20-04-2008, 10:35
  2. Tutoriale Gimp
    Przez smolek w dziale Tutoriale
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 10-02-2008, 13:29

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •