Chciałem Was zaprosić na swój prywatny serwer BOI. Obecnie serwer znajduje się w fazie testowania - brakuje mi graczy. Informacji na temat gry szukajcie na stronie oficjalnej - KLIK.

W kilku słowach - jest to MMORPG w tzw. 2.5D czyli rzut izometryczny z możliwością oddalania/przybliżania/kręcenia kamerą. 6 klas postaci, rozbudowane gildie, system petów(towarzyszy), wojny klanowe, instancje, bossowie na mapach, etc.

Po co mi serwer prywatny ?

Spędziłem w tej grze ponad 2 lata, jest to typowa gra P2W nastawiona na ograbianie portfela gracza jak tylko się da. Można było "coś" w niej osiągnąć i bez tego ale wymagało to nakładów czasu i sprzętu (co najmniej 3-6 otwartych kont). Grałbym dalej ale ludzie się po prostu wypalili i wysypali. Został mi sentyment. Jakiś rok temu wyszły pliki serwerowe, wtedy nie miałem odpowiedniego sprzętu, który byłby w stanie "uciągnąć" serwer. Obecnie sytuacja uległa zmianie i serwer "stoi" już ponad miesiąc. Przez ten czas "poznawałem" pliki, konfigurację, edycję plików i tak dalej. Obecnie czuję się na siłach pokazać serwer że tak to ujmę obcym ludziom

Jakie mam doświadczenie ?

Z serwerem BOI - uczę się. Natomiast jeszcze 6 lat temu byłem aktywny na scenie MuOnline. Jeżeli ktoś z Was pamięta serwer DarkMu - jeden z najdłużej stojących polskich low exp - z jego administratorem i jeszcze paroma osobami tworzyliśmy grupę DMT. Owocem naszej pracy były pierwsze polskie darmowe prawie bezbugowe pliki DMT FullS2. Można je jeszcze znaleźć gdzieś w otchłani forum RageZone. Byłem odpowiedzialny za testowanie plików, czyli konfiguracja, wyłapywanie błędów, bazę danych, etc.

Serwer i planowanie

Chciałbym stworzyć polski serwer non-profit, zbalansowany pod kątem PvP. Nie szukam grafików, adminów, moderatorów - szukam graczy Obecnie mogę zapewnić stabilne działanie serwera przez prawie 24/7 (dzisiaj dołożyłem jeszcze 2 kości RAM'u do komputera - wymaga sprawdzenia stabilności). Swój zapał, forum serwerowe no i fajną zabawę.

Jeżeli znajdą się osoby zainteresowane to linki do rejestracji, klienta i forum podam na PW, chyba, że administracja tego forum zezwoli na ich publikację w tym poście.

Jeżeli macie jakieś konkretne pytania - piszcie.