Witam,
wraz z ekipą stworzyliśmy grę przeglądarkową Islanderz ( http://theislanderz.com ) opartą na własnym silnikiem, który był tworzony całkiem długo. Pomysł i realizacja projektu zajęła prawie 2 lata. Obecnie Islanderz jest w fazie zamkniętej bety. Poszukujemy testerów, którzy pomogą nam wykryć wszystkie lub większość błędów. Jesteśmy również otwarci na propozycje graczy na pomysły, dodatki do gry. Oczywiście w granicach rozsądku

Co to w ogóle jest Islanderz?
Islanderz to gra strategiczno-ekonomiczna z domieszką RPG. Tworzy i zarządzamy swoimi wyspami. Mamy możliwość wysyłania bohatera na ekspedycje w celu zdobycia doświadczenia. Głównym zadaniem jednak jest tworzenie floty wojennej lub dział obronnych ( w zależności jak kto lubi grać ) w Świecie Islanderz występują tzw wyspy NPC ( pirackie ) które można caly czas grabić z surowców.

Jak się zarejestrować?
W obecnej chwili żeby się zarejestrować potrzebujesz klucza rejestracyjnego. Klucz rejestracyjny można zdobyć wchodząc na stronę naszego partnera http://huntgame.pl/giveaway-kluczy-beta-1-islanderz/ ( nie wymagana jest żadna rejestracja na tą stronę )
Gdy już będziemy mieli klucz to należy wejść na http://theislanderz.com kliknąć "Rejestracja" wypełnić formularz, podać w ostatnim polu swój unikalny klucz i potwierdzić adres mailowy ( może trafić do spamu ( jeśli kto wie co zrobić aby nie trafiał do spamu chętnie skorzystam z jego rad ))
Po tym wszystkim wystarczy się zalogować i wybrać nację i startową lokalizację.

Obecnie Islanderz jest w wersji v.0.0.1 także można jeszcze sporo ja polepszyć

Oto parę screenów z gry: