Postanowiłem się pobawić trochę nad tym silnikiemRobię sobie spolszczenie i będzie gites ale mam problem jak dodać sobie admina ? meczę się już z 2 godziny i nie wiem więc może ktoś mi powie ?
![]()
Postanowiłem się pobawić trochę nad tym silnikiemRobię sobie spolszczenie i będzie gites ale mam problem jak dodać sobie admina ? meczę się już z 2 godziny i nie wiem więc może ktoś mi powie ?
![]()
Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)
Zakładki