Witam, czuję się zaszczycony mogąc Was zaprosić na nowo powstający serwer World of Warcraft WotLK 3.3.5a: ScarrGaming

Serwer będzie blizzlike (wszystkie rejty x1), na otwarcie i weekendy planujemy przeliczniki odrobinę podnosić. Nasze motto to "Honestly Blizzlike", w praktyce oznacza to, że w grze nie ma jakich kolwiek modyfikacji odbiegających od serwerów oryginalnych, aczkolwiek mogą pojawić się jakieś Eventy których na oficjalu nie było. Chcemy zaserwować Wam przygodę, jaką sami w WoW przeżyliśmy, grę w której sami musicie zapracować na swój ekwipunek i achievementy, grę w której Yogg nie zwipuje raidu gdy ten walczy z Thorimem . Nie będziemy tutaj lać wody, że u Nas wszystko działa w 100%, że wszystko jest 100% blizzlike itd. My wiemy, że nie wszystko. Wiemy jak jest na retailu i widzimy różnicę, ale wychodzimy z siebie, żeby te różnice stopniowo zatrzeć. Na naszym realmie staramy się zebrać społeczność międzynarodową, adresowanie serwera do graczy jednej narodowości to niepotrzebne ograniczanie, poza tym, niechcemy stać się drugim Burning Legionem .

Nasz zespół, chociaż mały (bo liczy tylko 4 osoby) gwarantuje Wam grę komfortową i wysokiej jakości "obsługę". Każdy z Nas ma wieloletnie doświadczenie w WoW i jest zawodowo związany z rolą w teamie. Mamy w swoich szeregach prawdziwych programistów i administratorów. Hardware jest wystarczająco mocny aby pociągnąć 1000 graczy z nakładką, chociaż startujemy z limitem graczy online ustalonym na 300 osób, limit ten będzie zwiększony jeśli zajdzie taka potrzeba. Serwer działa na "heavy-modified" TrinityCore, poprawialiśmy nie tylko skrypty bossfightów, ale też znaczną część aspektów czysto technicznych które nie są widoczne dla graczy.

Dla graczy którym zwykła "zawartość" WoW-a nie starcza mamy przygotowany mały (i tani) sklepik, a usługi tam oferowany nie koniecznie kosztują realne pieniązki. Mamy własną, wewnątrzną walutę którą można zdobyć na różne sposoby. Oferowane tam przedmioty (głównie przedmioty z TCG) i usługi dobralismy w taki sposób aby nikt nie mógł zyskać przewagi w grze dzięki korzystaniu z tej zawartości. Nie oferujemy żadnych doplaczy czy przedmiotów wpływających na statystyki bojowe postaci. U nas każdy jest równy i macie grać jak równy z równym . Nasz sklepik ma pokryć koszty utrzymania serwera (3x SAS HDD kosztują ), a nie nabijać nam kieszenie.

Serwer zostanie uruchomiony w przeciągu 7-12 najbliższych dni. W tym czasie polecamy odwiedzić naszą stronę www, z pytaniami zapraszamy na forum dyskusyjne (prosimy pisać w języku angielskim).

Dla leniwych którym niechce się chodzić i czytać:
Wszystkie przeliczniki: x1 (gramy blizzlike). Start z zawartością Tier 7 / Season 5. Otwarcie serwera 10.08.2012 godzina 18, Otwarcie rejestracji 07.08.2012 północ.

Pozdrawiam i zapraszam w imieniu całego zespołu ScarrGaming, Rho'am.