Witam.
Od niedawna dokładnie około trzech dni temu borykam się z problemem.
Gdy odpalam serwer na kompie czy to WebServ czy XAMPP i wchodzę na przykładową stronę przez niego na localhoście nie widać obrazków tak jakby nie wczytywało stylów CSS i nie czytało html. Widać tylko tekst. Nie wiem co się stało. Nawet układ strony jest nieprawidłowy. Więc prosze o pomoc jak to naprawić![]()


Jutro dam screeny i zobaczycie. Więc wpadnijcie jutro na ten Temat i powinny być screeny.



Zakładki