Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33

Wątek: Problem z serwerem

  1. #1
    Zarejestrowany Awatar FresH
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    69

    Domyślnie Problem z serwerem

    Witam.
    Od niedawna dokładnie około trzech dni temu borykam się z problemem.

    Gdy odpalam serwer na kompie czy to WebServ czy XAMPP i wchodzę na przykładową stronę przez niego na localhoście nie widać obrazków tak jakby nie wczytywało stylów CSS i nie czytało html. Widać tylko tekst. Nie wiem co się stało. Nawet układ strony jest nieprawidłowy. Więc prosze o pomoc jak to naprawić

  2. #2
    Mistrz Joba Awatar Meares
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    2,630

    Domyślnie

    Jakiej przeglądarki używasz?
    Daj IP.

  3. #3
    Grupa MmoCenter Awatar Kiri
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    1,741

    Domyślnie

    A są uprawnienia do czytania z folderu...?
    Sio, nie pomagam via PM !



  4. #4
    Zarejestrowany Awatar FresH
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    69

    Domyślnie

    Używam wszystkiego xd Mozilla Firefox, Internet Explorer 6, Opera 10.0
    Jakie IP?

    Kiri gdzie ustawić i czym te uprawnienia jeżeli mam to na localhoscie? Wcześniej bez grzebania mi działało a teraz nic.

  5. #5
    Mistrz Joba Awatar Meares
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    2,630

    Domyślnie

    Twoje IP. Zobaczymy. Może coś jest nie teges ze ścieżkami do plików (obrazków).

  6. #6
    Zarejestrowany Awatar FresH
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    69

    Domyślnie

    Mam IP wewnętrzne chyba (albo zewnętrzne) i gdy Ci dam moje IP i tak nie wejdziesz na ten serwer. Próbowałem rozmawiać z moim usługodawcą ale chciał podnieść mi abonament za taką usługę do 180 zł (oszust? Chyba tak!). Może nie wyjaśniłem dość jasno ale mam takie IP i tylko z mojej sieci mogą na nie wchodzić Jutro dam screeny i zobaczycie. Więc wpadnijcie jutro na ten Temat i powinny być screeny.

  7. #7
    Mistrz Joba Awatar Meares
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    2,630

    Domyślnie

    No chyba, że tak. I tak, ten koleś jest oszustem. Administrator sieci powinien dać zew. IP każdemu kto o to poprosi.

  8. #8
    Zasłużony Awatar sazian
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,721

    Domyślnie

    spróbuj wyczyścić dane tymczasowe
    sprawd?? czy w logach nic nie napisali
    albo zainstaluj linuxa
    Cytat Zamieszczone przez Meares Zobacz posta
    No chyba, że tak. I tak, ten koleś jest oszustem. Administrator sieci powinien dać zew. IP każdemu kto o to poprosi.
    i daje tylko że za opłatą, ja tu nie widzę oszustwa
    a poza tym możesz to zrobić sam
    w ustawieniach apache znajd?? coś w stylu <VirtualHost *:80> i zmień port z 80 na np. 785 (jeśli jest wolny)
    i teraz wszyscy mogą się połączyć z http://twoje_IP_zawnętrzne:785/

  9. #9
    Grupa MmoCenter Awatar Kiri
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    1,741

    Domyślnie

    A co tu wszyscy wyjeżdżają z jakimś IP skoro to jest problem na LOCALHOSTcie ?!

    Jaki system? Viśta? Jakieś firewalle bąd?? antywirki...? Spróbować zdezaktywować jedno i drugie (ew dla bezpieczeństwa można na ten czas wyjac kabel od NETu...)
    Sio, nie pomagam via PM !



  10. #10
    Zasłużony Awatar sazian
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,721

    Domyślnie

    pytali więc odpowiadam

    edit
    gadałem z sieciowcem jednak to nie przejdzie
    Ostatnio edytowane przez sazian ; 11-07-2009 o 21:14

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Prace nad serwerem.
    Przez michmin w dziale MMOCenter@CS 1.6 [S/NS]
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 05-09-2010, 20:29
  2. Co i jak z serwerem
    Przez PlastiC w dziale Kosz
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 29-06-2010, 10:16
  3. Problem z serwerem
    Przez Azonic w dziale Kosz
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 24-06-2010, 12:56
  4. Problem z serwerem MySQL
    Przez manimatrix w dziale Support Ugameli
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 14-04-2008, 17:21

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •