Ja bym prosił kogoż kto by udostępnił/napisał pare poradników:
- jak dodawać nowe rasy
- jak zainstalować mody do gry (wersja 1.0.9)
Dzięki za pomoc
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------






NIE POMAGAM NA GG, jeśeli zostaniesz zablokowany/a to nie miej do mnie pretensji. Zawsze lubię pogadać gdy mam na to czas. GG podaje jedynie do zgłaszania wszelkich problemów z forum jak i jego treści.

Zakładki